Kelner/ka ze znajomością języka francuskiego!

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta znajdującego się we Francji Agencja pracy IPF Jobs S.A szuka pracowników na stanowisko:

KELNER ze znajomością języka francuskiego!
Miejsce pracy: Restauracja 3*** Michelin

Miejsce pracy: Francja, Valence

ZADANIA:
- prezentacja menu
- przyjmowanie zamówień
-podawanie dań

Oferujemy:

-około 10 eu za h + duże napiwki + wyżywienie !

-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)

-Pracodawca zapewnia wyżywienie (2 posiłki dziennie)
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka francuskiego

- komunikatywność i otwartość

-doświadczenie gastronomiczne

- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
48PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Napiwki
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż