Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Hilton Świnoujście Resort & SPA!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner

Miejsce pracy: Świnoujście

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę naszych Gości, pobieranie płatności oraz przygotowywanie sali restauracyjnej.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć zdobycia doświadczenia w tym zakresie
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w niedziele i święta)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę w jednej z największych sieci hotelowych świata,
  • możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia, z dodatkowymi benefitami m. in.: nagrody uznaniowe, świadczenia socjalne, zniżki na pobyty w obiektach sieci Zdrojowa, zniżki w hotelach sieci Radisson i Hilton na świecie.

Prezentacja firmy

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca fizyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Inne