Opis stanowiska pracy

Falenty Biznes i Wypoczynek - centrum konferencyjne- poszukuje osoby na stanowisko:

Kelner/ Barman

Zadania

  • Bieżąca obsługa gości restauracji
  • Obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • Przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • Dbanie o czystość stolików
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu

Oferujemy :

  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • Nagrody finansowe uzależnione od zaangażowania w pracę

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • entuzjazm i empatia w codziennej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prezentacja firmy

CFI Hotels Group to polska grupa hotelowa, której właścicielem jest spół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta