KELNER, Barman w hotelowej restauracji

Bodeko Hotele Sp. z o.o.

Wisła, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hotel*** Stok w Wiśle oszukuje osoby do pracy w uznanym i doświadczonym miejscu w Beskidach

Hotel dysponuje 205 pokojami i, restauracją z tarasem zewnętrznym ,16 salami konferencyjnymi oraz rozbudowaną strefę SPA & Wellness.

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace lub zlecenia
  • Elastyczny czas pracy - praca w normalnych godzinach lub jako dodatkowa praca lub praca rano/wieczorem,
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie stałe,
  • Miła i profesjonalna atmosfera pracy wśród młodych i bardziej doświadczonych osób,
  • możliwe zakwaterowanie

Jeśli nie masz doświadczenia - chcesz zacząć pracować - przyjdź do nas, pomożemy Ci, przeszkolimy pod okiem profesjonalistów.

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: mailem lub telefonicznie

Osoba do kontaktu: Weronika Matula

Telefon: 033 856 41 00

Email: w.matula@hotelstok.pl

Prezentacja firmy

Firma posiada 3 obiekty noclegowe:<br/>Hotel Stok w Wiśle<br/>Hot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca fizyczna