Keep calm and MAKE CAREER

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stawiasz na rozwój? Chcesz osiągnąć w swoim życiu coś więcej niż słuchawka w call center?

Trafiłeś idealnie!

Nasza firma, która zajmuje się współpracą z dobrze znanymi Tobie markami poszukuje osoby kreatywnej i komunikatywnej.

Kim jesteśmy?

Firmą marketingową, która współpracuje z międzynarodowymi korporacjami, wykonując dla nich zlecenia. Kogo szukamy? Osoby, która początkowo zajmie się koordynowaniem zespołu, a następnie rozwinie swoje skrzydła i będzie w stanie zarządzać kilkunastoosobową grupą, a do celowo przejmie zarządzanie nad jedną z naszych lokalizacji.

Co będzie należało do Twoich zadań:
- początkowo współpraca przy szkoleniach,
- obserwacja starszych stażem współpracowników,
- raportowanie działań,
- zarządzanie i kierowanie zespołem,
- komunikatywna i efektowna współpraca z grupą.

Brzmi strasznie? Nic się nie bój - nasza firma oferuje szereg szkoleń, które przechodzi każda nowa osoba w naszej firmie. Do wszystkiego zostaniesz przygotowany od podstaw.
Jakich osób poszukujemy do naszego zespołu:
- kreatywnych,
- komunikatywnych,
- zaangażowanych,
- potrafiących dobrze współpracować z klientem,
- poszukujemy osób, które się NIE PODDAJĄ!

Okej! A co my możemy zaoferować z naszej strony?
- wewnętrzne jak i zewnętrzne szkolenia,
- dobre zarobki plus atrakcyjne bonusy,
- możliwość współpracy w środowisku międzynarodowym,
- pomoc i opiekę osób doświadczonych,
- współpracę z inspirującym młodym zespołem,
- inwestycje w Twoją osobę,
- podróże krajowe jak i zagraniczne.

Myślisz czy ta oferta jest dla Ciebie? Zastanawiasz się czy wysłać CV czy nie?

SPRÓBUJ -> DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY!

A właśnie takich osób szukamy. :) Prześlij swoje CV poprzez portal!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media