Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
  • Zbudowaniem sieci sprzedażowej na podległym terenie
  • Aktywnym pozyskiwaniem klientów indywidualnych na usługi firmy
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji biznesowych z klientami
  • Realizacją planów sprzedażowych
  • Zarządzaniem budżetem odddziału
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
  • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę lub w oparciu o kontrakt na własnej działalności gospodarczej
  • Pracę mobilną na podległym terenie
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów indywidualnych
  • Masz predyspozycje do koordynowania zadań
  • Znasz i wykorzystujesz w praktyce techniki sprzedażowe
  • Masz wysoko rozwinięte zdolnosci komunikacyjne i interpersonalne
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną i nastawioną na realizację celów
  • Swobodnie obsługujesz komputer i oprogramowanie biurowe
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Milado to Centrum Rozwoju Personalnego dla każdego!<br/>Pracownikom poma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting