KASJER- wypłata w formie tygodniówki!

FallWork Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Opis stanowiska:
Zatrudnimy pracowników do marketu od zaraz. Praca zmianowa-elastyczny grafik, który ustalamy w porozumieniu z Tobą!. Praca na dłuższy okres czasu.
Obowiązki:
- profesjonalna obsługa Klienta
- dokonywanie operacji kasowych (płatności gotówkowe i bezgotówkowe)

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:
Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy- nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie! Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.