Kasjer Walutowy - obsługa kantoru

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0026176
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • realizacja transakcji wymiany walut,
  • obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych,
  • wykonywanie czynności związanych z obsługą kasy i kantoru,
  • dbałość o wysoki standard obsługi.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane uprawnienia kasjera walutowego
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność - praca zmianowa, również w weekendy,
  • otwartość i komunikatywność,
  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową,
  • kurs kasjera walutowego dla osób, które nie mają uprawnień,
  • dodatkowe szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.