Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w chwili obecnej dla swojego klienta ze Skórzewa prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kasjer- sprzedawca

Obowiązki:

  •  obsługa klienta
  • obsługa kasy,
  •  dbałość o asortyment,
  •  sprzedaż artykułów,
  • praca w systemie zmianowym (08:00-16:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00, grafik do ustalenia),

Oferujemy:

  • możliwość wdrożenia we wszystkie obowiązki,
  • w miarę możliwości elastyczny grafik,
  •  umowę zlecenia z odprowadzeniem składek ,
  • stawkę godzinową od 17zł brutto/h

Wymagania

  •  mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie,
  • gotowość do podjęcia pracy,
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie