Agencja Zatrudnienia KS Service

Kasjer - Sprzedawca

Miejsce pracy: Kamionki, Borówiec, Gądki, Kórnik, Poznań

OBOWIĄZKI

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami
  • dbałość o zapewnienie jak najniższego poziomu strat na powierzonym dziale sklepu
  • odpowiedzialność za powierzony dział sklepu, m. in. zamówienia towaru
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • systematyczna kontrola wyglądu sklepu w szczególności na działach jakości oraz stoiskach świeżych i gastronomicznych

WYMAGANIA

  • książeczka SANEPIDU
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy na cały etat lub na pół etatu
  • wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto/miesięcznie
  • atrakcyjny system premiowy (do 800 zł. brutto miesięcznie
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.