Kasjer / Sprzedawca w gastronomi

Revela Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:
do naszych lokali

Obowiązki:

  • Wszystkie związane ze stanowiskiem
  • Dbałość o ekspozycje i jakość oferowanych produktów
  • Miła i sympatyczna obsługa klienta
  • Wydawanie produktów
  • Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w gastronomii (to nie jest warunek konieczny)
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość wyrobienia
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się, polskiej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • godziny pracy 4-6, 8 lub 12 godzin dziennie wówczas praca co drugi dzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13-15 zł na rękę na godzinę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Studencie czekamy na Twoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w terminie 14 dni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Revela Sp. z o.o.."

Prezentacja firmy

Firma prowadzi lokale gastronomiczne, food trucki, w miastach tj ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Praca dla studenta