Kasjer/Sprzedawca ul. Walecznych TYGODNIÓWKI

SZCZECIN, zachodniopomorskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych
- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy na stanowisku – mile widziane, jeżeli nie masz nie martw się, zapewniamy bezpłatne szkolenie kasjerskie
- NIE WYMAGAMY KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ - MOŻESZ WYROBIĆ JĄ W TRAKCIE PRACY

Oferujemy:
- terminową realizację wypłat wynagrodzeń -TYGODNIÓWKI
- atrakcyjne wynagrodzenie – 16,50 zł/h
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- umowę zlecenie z ZUS-em
- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- pakiet szkoleń obsługi kasy fiskalnej
- wsparcie przyjaznego zespołu
- możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Zakupy / Zaopatrzenie