Kasjer/Sprzedawca ul. Walecznych TYGODNIÓWKI

FallWork Sp. z o.o.

SZCZECIN, zachodniopomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: SZCZECIN

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych
- obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy na stanowisku – mile widziane, jeżeli nie masz nie martw się, zapewniamy bezpłatne szkolenie kasjerskie
- NIE WYMAGAMY KSIĄŻECZKI SANEPIDOWSKIEJ - MOŻESZ WYROBIĆ JĄ W TRAKCIE PRACY

Oferujemy:
- terminową realizację wypłat wynagrodzeń -TYGODNIÓWKI
- atrakcyjne wynagrodzenie – 16,50 zł/h
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- umowę zlecenie z ZUS-em
- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
- pakiet szkoleń obsługi kasy fiskalnej
- wsparcie przyjaznego zespołu
- możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
- jeśli nie posiadasz książeczki Sanepid– zwrócimy koszty wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin