Kasjer/Sprzedawca - Sopot - Możliwe Tygodniówki

pomorskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku sprzedawcy.
Jest to praca wyłącznie siedząca i polega na skanowaniu produktów klienta, dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagamy:
Przyjmiemy osoby, które są pełnoletnie i mogą pracować minimum miesiąc. Do pracy wymagana jest również książeczka sanepid.
~~ Nie wymagamy doświadczenia - Zapewniamy szkolenie ~~

Oferujemy:
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną - do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe (1950 - 2200 netto/msc)
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie