Kasjer (praca od zaraz)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref.: 0025071
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami;
  • Rzetelne przyjmowanie płatności;
  • Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych;

Oczekiwania:

  • Status osoby uczącej się / studenta
  • książeczka sanepidowska mile widziana
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych;
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywność;

Oferta:

  • TY decydujesz kiedy pracujesz! (praca w niepełnym wymiarze godzin)
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.