Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Kasjer Mysłowice

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

  •  Pobór opłat za przejazd autostradą - bramka na Kraków;
  •  Obsługa kasy, terminala;
  • Obsługa klienta.

Wymagania:

  •  Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży;
  •  Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala;
  •  Dobry dojazd do bramki w Mysłowicach Brzęczkowicach;
  •  Dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej (elastyczne godziny).
  •  Dyspozycyjność do pracy również w weekendy

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę tymczasową;
  •  Pracę na pełen etat;
  •  Stawkę godzinową 17 zł brutto;
  •  Elastyczny grafik;
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta;
  •  Szkolenia wstępne;
  •  Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.