Kasjer/Kasjerka

BRICOMAN

Poznań, wielkopolskie

BRICOMAN

Od: BRICOMAN
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

ZADANIA:

- gwarantowanie profesjonalnej i miłej obsługi Klienta przy kasie (skanowanie towaru, przyjmowanie płatności, wystawianie dokumentów fiskalnych)

- przestrzeganie wewnętrznych procedur

- sprawdzanie autentyczności środków płatniczych

- rozliczanie powierzonej gotówki i dokumentów

- informowanie Klientów o dostępnych usługach

- wydawanie faktur i gwarancji

- gwarantowanie obsługi zwrotów

CO OFERUJEMY :

- opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

- stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na czas nieokreślony po 6 miesiącach

- atmosferę tworzoną przez zgraną Ekipę, na którą można liczyć

- możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje

- szkolenia oraz wsparcie Kolegów i Koleżanek we wdrożeniu do pracy

- DBAMY O RÓWNOWAGĘ PRACA I ŻYCIE OSOBISTE.

OCZEKUJEMY:

• NIE jest wymagane doświadczenie w branży budowlanej

• wiedzę produktową zdobędziesz na szkoleniach

• chęci do nauki

• bycia pomocnym dla Klienta

• umiejętność obsługi komputera (w stopniu podstawowym)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.