Kasjer/kasjerka ul. Krakowska- od zaraz !

50-155 Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

R Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia zlecenia na stanowisku Kasjer/ Kasjerka, dla naszego Klienta, który mieści się we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej

Poszukujemy osób dyspozycyjnych na okres całego Grudnia.

Co będzie należało do Twoich obowiązków;

- obsługa kasy fiskalnej
- przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
-utrzymywanie porządku na stanowisku kasjerskim

Co dostaniesz w zamian;

-umowę zlecenia
-stawkę: 20,00zł/h brutto dla osoby uczącej się
-stawkę 17,00zł/h brutto dla osoby nie uczącej się
-elastyczny grafik
-szkolenie stanowiskowe
-zlecenie długofalowe

Wymagania

Wymagana jest książeczka sanepidu

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
miesiąc
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
18,00 zł - 21,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie