Kasjer/kasjerka - pracownik hali PRACA DLA KAŻDEGO!!!

Labour Force Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Od: Labour Force Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób chętnych do pracy w sklepach wielobranżowych na terenie Warszawy. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt lub przesłanie aplikacji.

Warunki zatrudnienia:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- elastyczny grafik pracy
- szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
- osobom z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i dalszego rozwoju

Wymagania wobec kandydatów:

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- dyspozycyjność
- rzetelność
- motywacja do pracy
- pełnoletność

Obowiązki pracownika:

- obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
- obsługa kasy fiskalnej
- wykładanie towaru
- dbałość o porządek na sklepie