Kasjer/kasjerka na 1/4 etatu

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Złota Karczma 26
Nr ref: SK/GM/KAS/01/2018

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz do pracy w systemie zmianowym (głównie weekendy)
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- rzetelność

Obowiązki:
- obsługa klienta
- przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą i bonami towarowymi

Oferujemy:
- stawkę godzinową 20 zł brutto
- umowę o pracę tymczasową (urlopy, ZUS etc.) na 1/4 etatu
- przeszkolenie z obsługi kasy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.