Kasjer/Kasjerka bez książeczki-TYGODNIÓWKI Szczecin

FallWork Sp. z o.o.

Szczecin Prawobrzeże, zachodniopomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

KASJER/KASJERKA bez Książeczki

WYPŁATY TYGODNIOWE!

Miejsce pracy: SZCZECIN PRAWOBRZEŻE

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy;

Oferujemy:
- wynagrodzenie - stawkę godzinową 14 zł brutto;
- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;
- możliwość wypłaty wynagrodzenia - TYGODNIÓWKI;
- DARMOWE szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny pod nr tel 790790445, bądź sms o treści: Praca Szczecin.

*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).