Kasjer/Kasjerka - 17,50 zł/h - umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie w wysokości 17,50 zł/h brutto
  • dodatki po okresie próbnym
  • pracę 2-zmianową między 8:00 a 18:00
  • możliwość pracy 8 lub 10 godzin dziennie
  • pracę od zaraz
  • lokalizacja: Poznań-Górczyn

Zadania:

  • obsługa klienta
  • układanie towaru na półkach
  • dbanie o wygląd sklepu i ekspozycję towarów
  • obsługa kasy fiskalnej

Nie wymagamy doświadczenia!

Wystarczą chęci do pracy i zaangażowanie :)

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.