Kasjer/ka-wypłaty TYGODNIOWE

FallWork Sp. z o.o.

Podkowa Leśna, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Podkowa Leśna

OBOWIĄZKI:
- profesjonalna obsługa obsługa Klientów
- obsługa stanowiska kasjerskiego
- realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

WYMAGANIA:
- zaangażowanie w przydzielone obowiązki zgodnie za standardami firmy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym-elastyczny grafik
- posiadanie aktualnej książeczki -SANEPID - WARUNEK KONIECZNY

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie STAWKĘ GODZINOWĄ
- zwrot kosztów wyrobienia książeczki Sanepid po przepracowaniu 80 godzin
- umowę zlecenie z pełnym ZUS-em
- realizację wypłat wynagrodzeń w systemie TYGODNIÓWEK
- profesjonalne szkolenie kasjerskie

APLIKUJ: WYŚLIJ CV
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ sms o treści: praca