Kasjer/ka - Wynagrodzenia Tygodniowe! - Starogard Gdański

FallWork Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Starogard Gdański

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Opis stanowiska:
- obsługa klienta
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala
- rozliczanie na koniec zmiany ze środków

Oferujemy:
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną - do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

KONTAKT TELEFONICZNY: 883088611

ZGŁOSZENIA OSOBISTE : Od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 FallWork Sp. z o.o. Biuro w Gdańsku - Zieleniak ul. Wały Piastowskie 1 / LOK. 613 - VI p, Gdańsk

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Wymagania:
- pełnoletniości
- aktualnej książeczki sanepidu
- dyspozycyjności do pracy w tygodniu lub weekendy