Kasjer/ka - Wynagrodzenia Tygodniowe! - Różne Lokalizacje

FallWork Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka Bydgoszcz - WYNAGRODZENIE CO TYDZIEŃ

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;

Oferujemy:
- umowa zlecenie;
- wypłaty wynagrodzenia CO TYDZIEŃ;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- zwrot części kosztów wyrobienia książeczki sanepidu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy

lub bezpośredni kontakt 530-566-894

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku