Kasjer/ka - Praca dla Osoby z Orzeczeniem - Gdańsk - różne lokalizacje

FallWork Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Opis stanowiska

-obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- rozliczanie środków płatniczych
- profesjonalna obsługa klientów

Oferujemy :

- stałą pracę na podstawie umowy o pracę
- warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (bez pracy nocnej, bez nadgodzin)
- szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
- opiekę koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,
- komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,
- zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,
- książeczka sanepid (pomoc w wyrobieniu oraz zwrot części kosztów)

Zapraszamy do biura Fallwork w Gdańsku, Ul. Wały Piastowskie 1, lok. 613