Kasjer/ka -pełen etat

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

lokalizacja:SWARZĘDZ

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
-umowę cywilnoprawną z pełnym ZUSEM
- wypłata za okres 1-16.12.2018 do 21.12.2018 przed ŚWIĘTAMI!
- wynagrodzenie godzinowe +2 ZŁ brutto za pracę w okresie 17-24.12.2018r
-możliwość zatrudnienia online bez wychodzenia z domu

Obowiązki:
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych.
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepid lub gotowość do szybkiego wyrobienia dokumentu (ZWRACAMY KOSZT DO 80ZŁ)
- dyspozycyjność do pracy w weekendy
- możliwość zatrudnienia od zaraz

tel: 884 007 203 lub SMS : Praca SWARZĘDZ

*Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.

Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".