Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Kasjer/-ka Karpacz

dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka Karpacz
nr. ref.: KA/1117/KAR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
- Zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Profil Kandydata:
- Gotowości i dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
(również w niektóre weekendy),
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala,
- umiejętności sprawnego liczenia,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- rzetelności i dokładności,
- ważna książeczka sanepidowska.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju w firmie o unikalnej kulturze
organizacyjnej,
- Miłą atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.
- Opiekę koordynatora Interkadra.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel