KASJER- Elbląg lokalizacje- tygodniówki!

FallWork Sp. z o.o.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Elbląg

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Pracownik działu Kas Elbląg

Opis stanowiska:
- prace kasjerskie

Oferujemy:
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni
- wypłatę TYGODNIOWĄ bądź miesięczną - do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu

lub :

KONTAKT TELEFONICZNY: 883 088 611

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.
Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.

Poszukujemy osób , które szukają pracy dorywczej ORAZ NA STAŁE.

Wymagania:
- pełnoletniości
- aktualnej książeczki sanepidu
- dyspozycyjności do pracy w tygodniu lub weekendy