Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku

Kasjer biletowy

Od: Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina W Gdańsku
Miejsce pracy: Gdańsk

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku informuje o naborze na stanowisko:

I. Nazwa i adres jednostki: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1,80-751 Gdańsk

II. Stanowisko: Kasjer biletowy

Wymiar etatu: pełen etat

III. Niezbędne wymagania od kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie pracy w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet Microsoft Office: Word i Excel;
  • elastyczność i dyspozycyjność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

  • wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy,
  • mile widziane zamiłowanie do muzyki i świata sztuki,
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalne, w tym komunikatywność.

V. Zadania wykonywane na stanowisku:

  • sprzedaż biletów na koncerty własne i zlecone organizowane przez PFB
  • obsługa kasy fiskalnej
  • kontakt z klientem i bieżące wsparcie
  • udzielanie informacji o ofercie artystycznej
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • dbanie o ekspozycję na terenie kasy i Filharmonii ulotek repertuarowych i plakatów PFB
  • przygotowywanie druków zaproszeń na koncerty PFB
  • uzupełnianie danych związanych z frekwencją publiczności na koncertach.

VI. Wymagane dokumenty:

  • CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) lub kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje;
  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
    (oświadczenie oraz kwestionariusz osobowy znajdują się na stronie internetowej BIP Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku)

Informacja dla kandydata dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2016 r. Dz. U. Poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że:

1) Administratorem Danych Osobowych jest Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk.

2) Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie obecnej rekrutacji oraz podjęcie działań przed zawarciem umowy.

3) Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4) Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są przepisy art. 22 (1) Kodeksu Pracy oraz w przypadku dobrowolnego podania innych danych niż wynikających z przepisów prawa zgoda kandydata.

VII. Termin złożenia dokumentów: 26 marca 2018r.

Dokumenty można złożyć: pocztą na adres Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1 80-751 Gdańsk (decyduje data stempla pocztowego) lub poprzez przycisk "Aplikuj".

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.