Kasjer biletowy na umowę zlecenie

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY
W WARSZAWIE

ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa
www.zoo.waw.pl
Dyrekcja Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie
ogłasza nabór na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Sprzedaż biletów wstępu do ZOO, przyjmowanie wpłat gotówkowych i płatności kartami kredytowymi;
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Sporządzanie raportów i zestawień sprzedaży,
  • Rozliczanie sprzedaży usług oraz środków płatniczych,
  • Udzielanie informacji o Miejskim Ogrodzie Zoologicznym oraz kierowanie zwiedzających.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Oferujemy: pracę na umowę cywilnoprawną w okresie od stycznia do grudnia 2019 r.

Miejsce pracy: praca w budynku kasy biletowej Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz na stanowisku kontroli biletów. Brak możliwości poruszania się na wózku inwalidzkim. Budynek niedostosowany dla osób niedowidzących i niewidzących.

Stanowisko pracy: stanowisko pracy związane z obsługą komputera, terminali płatniczych oraz urządzeń do kontroli biletów wstępu, przemieszczaniem się wewnątrz i na zewnątrz budynku, bezpośredni kontakt z klientami. Na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie: minimum średnie.
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera, urządzeń fiskalnych i terminala płatniczego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w różne dni tygodnia, w co najmniej 3 dni weekendowe i świąteczne w miesiącu na podstawie ustalonego harmonogramu).
  • Obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.) w przypadku spełnienia przesłanek z art. 11 ust. 2 i 3 niniejszej ustawy).
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe potwierdzone zaświadczeniem o niekaralności
  • Pożądane kompetencje: sumienność i terminowość, myślenie analityczne, organizacja pracy własnej, gotowość do rozwoju zawodowego, komunikatywność, dyskrecja, skrupulatność, odpowiedzialność, systematyczność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe minimum 2 letnie w bezpośredniej sprzedaży usług i obsłudze klienta.
  • Mile widziana znajomość obiegu dokumentów kasowych i zagadnień procesu sprzedaży

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie:

  • curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej w wersji pdf lub w wersji papierowej podpisane własnoręcznie, z adnotacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do celów tej rekrutacji przez administratora danych osobowych tj. Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie; ul. Ratuszowa 1/3; 03-461 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662, z 2015 r. poz. 1309 ze zm.) i oświadczam, iż jest mi wiadome, iż podanie ich jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do nich i ich poprawiania";
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • oświadczenie kandydata (scan) w wersji pdf lub w wersji papierowej podpisane własnoręcznie. Oświadczenie jest do pobrania na stronie www.bip.zoo.waw.pl w zakładce Rekrutacja.

Powyższe dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 17.12.2018 r. włącznie:

  • w wersji elektronicznej pdf na adres: kadry@zoo.waw.pl
  • w wersji papierowej na adres: Miejski Ogród Zoologiczny ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia oraz podpisania umowy zlecenie w oparciu o ocenę próbnego dnia pracy i weryfikację praktycznej znajomości przez kandydata języka angielskiego.

Wiadomość w wersji elektronicznej lub kopertę z dokumentami papierowymi należy zatytułować: „Aplikacja na stanowisko Kasjer biletowy na umowę zlecenie”.

Dokumenty, które nie spełniają wymagań niezbędnych lub wpłyną po ww. terminie, nie będą rozpatrywane i wraz z dokumentami kandydatów nieprzyjętych pozostaną w naszej bazie kandydatów.

Osoba, która w wyniku naboru zostanie wybrana na ww. stanowisko, będzie zobowiązana dostarczyć dokumenty potwierdzające przebieg zatrudnienia i kwalifikacje wymagane przez Pracodawcę i zgodne z oświadczeniami złożonymi w Curriculum Vitae.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.zoo.waw.pl, oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego przy ul. Ratuszowej 1/3 w Warszawie.