Kasjer - 19 zł/h Leszno, TYGODNIÓWKI!

FallWork Sp. z o.o.

Leszno, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Leszno

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Marketu.

Praca w LESZNIE.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szybka wypłata!

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku kasjerskim.
  • Obsługa klienta / wykładanie towaru.
  • Praca zmianowa
  • Elastyczny grafik.

Wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
  • Uprzejmość i swoboda w kontakcie z Klientem.
  • Dokładność i uczciwość.

Oferujemy:

  • Szkolenie dla osób bez doświadczenia.
  • Wypłaty tygodniowe lub miesięczne.
  • Umowę zlecenie.
  • Stawka 19 zł/h brutto

KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575.

* Oferta pracy tymczasowej

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).