KANDYDAT DO ŚWIADCZENIA USŁUG W RAMACH OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ( 40 GODZ. W MIESIĄCU)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Samborcu

Samborzec, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0625

Obowiązki:

Wykonywanie obowiązków związanych ze świadczeniem usługi opieki wytchnieniowej nad dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności ( dziecko w wieku 18 m-cy), w tym:
1) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych
2) czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej dziecka
3) czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia
4) opiekę i pielęgnację zgodnie z zaleceniami lekarza
5) organizowanie czasu wolnego- wspólna zabawa, zajęcia edukacyjne

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, medyczne

Zawód:

  • Asystent osoby niepełnosprawnej*

Pozostałe wymagania:

  • I. Wymagania niezbędne : 1) obywatelstwo polskie 2) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, 3) korzystanie z pełni praw publicznych, II.Wymagania dodatkowe: 1) preferowane będą osoby z doświadczeniem zawodowym w sprawowaniu opieki nad osobami niepełnosprawnymi: tj. niepełnosprawnymi dziećmi lub niepełnosprawnymi osobami dorosłymi, 2) preferowane będą osoby posiadające wykształcenie pozwalające świadczyć wsparcie osobie niepełnosprawnej, tj. wykształcenie pielęgniarskie lub ukończony kurs opiekuna domowego, lub opiekuna osoby niepełnosprawnej, asystenta osoby niepełnosprawnej 3) dyspozycyjność, 4) umiejętność zachowania bezstronności w kontakcie z rodziną, 5) operatywność, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi. IV. Informacja o warunkach pracy Miejsce wykonywania pracy: teren gminy Samborzec, miejsce zamieszkania osoby korzystającej z usług opieki wytchnieniowej. Usługi mogą być świadczone w dowolnych dniach tygodnia, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach ustalonych wspólnie przez specjalistę i opiekuna prawnego dziecka. Zamawiający nie ponosi kosztów związanych z dojazdami ani ewentualnymi przejazdami podczas świadczenia usług opiekuńczych. Do czasu świadczenia usług wlicza się wyłącznie czas wykonywania czynności zleconych, nie wlicza się natomiast czasu dojazdu zleceniobiorcy do osoby, w stosunku do której świadczone są usługi opiekuńcze ani jego powrotu do miejsca zamieszkania. Postępowanie rekrutacyjne Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach: I etap weryfikacja ofert pod względem formalnym oraz dokonanie wstępnej oceny merytorycznej; kandydaci zakwalifikowani do procesu rekrutacji zostaną listownie poinformowani o dacie i godzinie rozmowy kwalifikacyjnej. II etap- rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Samborcu, wybór kandydata do pracy na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Informacji w sprawie naboru udziela: Pani Lidia Łukiewicz - kierownik OPS w Samborcu tel: 15 831-44-64 Program współfinansowany jest ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację zadania w ramach resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Opieka wytchnieniowa edycja 2020.

Miejsce pracy: 27-650 Samborzec 43, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: VII.Wymagane dokumenty 1) Życiorys /CV 2) Kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie 3) Kserokopie dokumentów poświadczających posiadanie kwalifikacji zawodowych (certyfikaty, uprawnienia, zaświadczenia o ukończeniu kursów i szkoleń, dyplomy) 4) Oświadczanie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, 5) Oświadczenie o braku skazania za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe Dokumenty takie jak CV, powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, D. Urz. UE L 119) W przypadku przekazania danych osobowych nie wynikających z treści ogłoszenia zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę można wyrazić wypełniając oświadczenie stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia(dostępne na BIP Ośrodka Pomocy Społecznej w Samborcu) Wszystkie dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem pod rygorem nie uzyskania pozytywnej oceny formalnej. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Ośrodku Pomocy Społecznej w Samborcu bądź pocztą na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej w Samborcu, Samborzec 43, 27-650 Samborzec- z dopiskiem: Dotyczy naboru -kandydat do świadczenia usług w ramach opieki wytchnieniowej. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.09.2020 r., do godz. 15.30

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.samborzec.eu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy