Kancelaria Prawna P. Szczotka, M. Szargorodzki Sp.k. pilnie poszukuje osoby na stanowisko aplikanta

Kancelaria Prawna OPTIMUM P. Szczotka, M. Szargorodzki Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Ukończone studia prawnicze.

Rozpoczęty pierwszy rok aplikacji radcowskiej.

Biegła znajomość z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego i zamówień publicznych.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mobilność, dyspozycyjność i samodzielność.

Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Dodatkowe informacje:

Obsługa prawna wyłącznie podmiotów gospodarczych,

Kancelaria nie zajmuje się windykacją wierzytelności oraz sprawami odszkodowawczymi,

Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Udział w ambitnych przedsięwzięciach prawnych.

Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia z załączonym CV oraz listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres :

Prosimy o opatrzenie cv i listu motywacyjnego klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna P. Szczotka, M. Szargorodzki sp. k. istnieje od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura