Opis stanowiska pracy

Jobs4europe to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi

pracodawcami a pracownikami m.in.: z Polski, Czech, Słowacji oraz innych krajów.

Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Obecnie dla naszego klienta szukamy na stanowisko:

KAMIENIARZ

Zakres obowiązków:

  • obróbka i montaż elementów (blaty) wykonywanych z różnych rodzajów kamienia
  • przycinanie, polerowanie, szlifowanie elementów
  • obsługa maszyn służących do obróbki kamienia
  • dbałość o efektywne wykorzystanie materiału powierzonego do obróbki

Wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia w obróbce kamienia
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – WYMAGANA !
  • czynne prawo jazdy
  • dokładność, precyzja i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez holenderską agencję pracy,
  • atrakcyjną pensję brutto € 11,42 / godzinę
  • wypłaty co tydzień,
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie i transport do i z pracy,
  • opiekę polskich koordynatorów.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Jobs4europe to miedzynarodowa agencja posrednictwa pracy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne