Kamieniarz Stone Mason / Montażysta

J.R.STONE LTD

Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Odpowiedni kandydat powinien posiadać:

  • Wiedzę w zakresie obróbki kamieni naturalnych (dodatkowym atutem będzie znajomość kamieni sztucznych),
  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji blatów kuchennych oraz Vanit łazienkowych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej dużej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie (od 12 do 14 funtów na godzinę) z możliwością podwyżki,
  • Bonus świąteczny,
  • Narzędzia oraz przybory ochronne do pracy,
  • Pomoc w uzyskaniu wszystkich potrzebnych dokumentów,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Londynie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy jako kamieniarz prosimy o telefon pod polskim nr tel.: 515 70 30 11

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Kamieniarz,
  • Chęci do pracy,
  • Sumienność,
  • Dokładność.

Prezentacja firmy

Firma Kamieniarska Kamień Naturalny i Konglomeraty

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Długoterminowa
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
60PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonus swiateczny
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne