Kamieniarz – atrakcyjne wynagrodzenie!

SaSa Rekrutacja

Niemcy, Norymberga, zagranica

SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja SaSa Rekrutacja
SaSa Recruitment, zespół kreatywnych, doświadczonych osób, które dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, podbijają nie tylko polski, ale i europejski rynek pracy. Z naszą pomocą setki ludzi, odnalazło swoją ścieżkę kariery. W zakresie naszych działań leży doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu, dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy oraz pomoc polskim pracownikom w otrzymaniu zagranicznych świadczeń socjalnych i rozliczenia podatku.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga

Opis stanowiska:

  • Obróbka kamiennych płyt
  • Produkcja nagrobków, blatów, schodów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na powyżej wymienionym stanowisku
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Wynagrodzenie w wysokości 11-14€/h brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.