Kamieniarz (obsługa piły) - od 2100 euro brutto /mies. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ath, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Ath, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży kamieniarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kamieniarz (obsługa piły)

Twoje obowiązki

• obsługa piły mostowej oraz trakowej

• maszynowe cięcie oraz wykańczanie surowca

• obsługa suwnicy

• przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

• doświadczenie w pracy przy użyciu piły lub suwnicy mile widziane

• punktualność oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz

• dobra kondycja fizyczna

Gwarantujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie wysokości od 13,18 euro brutto/godz.

• nadgodziny płatane 150%, trzynastą pensję oraz prywatną opiekę medyczną

• w przypadku wyjazdy samochodem kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny

• pomoc w organizacji zakwaterowania w Belgii, jak i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy