Opis stanowiska pracy

KAM - sieci apteczne
Warszawa
NR REF.: 1148613

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta produktów OTC, poszukujemy obecnie najlepszego Kandydata do objęcia roli Key Account Managera (sieci apteczne).

Najważniejsze zadania w tej roli:

- Kompleksowa opieka nad Klientami - sieciami aptek w całym kraju,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Odpowiedzialność za P&L Klientów,
- Przygotowywanie raportów,
- Tworzenie i implementacja strategii promocyjnych,
- Współpraca z innymi działami Firmy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- Doświadczenie w podobnej roli,
- Doskonała znajomość rynku sieci aptecznych,
- Gotowość do pracy na terenie całej Polski,
- Umiejętność strategicznego myślenia i podejmowania decyzji handlowych,
- Zdolności negocjacyjne.

Nasz Klient oferuje:

- Stabilne warunki pracy,
- Benefity (w tym pakiet medyczny, ubezpieczenie),
- Pracę w renomowanej organizacji o międzynarodowym zasięgu.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Badania / Rozwój