Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Kafelkarz

Oslo, Nowergia, zagranica

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kafelkarz

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywna znajomością języka norweskiego lub angielskiego

Zakres prac:
Kładzenie płytek w łazienkach

Oferujemy:
Legalna praca w stolicy Norwegii – Oslo
Stawka 200-230 NOK/h
Wyplata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto
Pomoc w zakwaterowaniu

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i/lub minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kafelkarza.
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer)
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji.

Mile widziane
Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii i... oddziałami w Polsce, Niemczech, Anglii i na Łotwie. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy. Pomogliśmy znaleźć dobrą pracę ponad 3000 kandydatów, w organizowanych przez nas szkoleniach wzięło udział ponad 1500 zadowolonych uczestników.
Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:
– rekrutacji i selekcji pracowników
– szkoleń BHP i zawodowych
– specjalistycznych kursów językowych
– doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
– szkoleń personalnych
Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i okazję do potwierdzenie naszych umiejętności oraz szansę na zdobycie nowych. Każdy Klient jest dla nas jedyny i ważny. O tym, że nie są to tylko deklaracje świadczy nieprzerwana od lat współpraca.
Jeśli szukacie Państwo pracowników lub pracy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielą rzetelnych informacji i zaproponują najlepsze rozwiązania.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
80,00 zł - 100,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie