Kafelkarz w branży ogrodniczej

Bevern, Belgia, zagranica

Link2europe Belgia

Opis stanowiska pracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta - firmy zajmującej projektowaniem ogrodów i architekturą ogrodową - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: w zależności od zlecenia okolice Beveren

Opis stanowiska:

  • kafelkowanie, kładzenie posadzek, instalacja odpływów, kanałów.
  • prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów.
  • obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętaki itp.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata).
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny.
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy.
  • umiejętność pracy w grupie.
  • dokładność.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 12,95€ brutto/h.
  • dodatek wakacyjny w wysokości ok.3935 € brutto w skali roku.
  • premia roczna w wysokości do 2131 € brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego).
  • pracę min. 38 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny i pracujące soboty.
  • możliwość zatrudnienia na stałe.
  • wsparcie polskiego koordynatora.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia.
  • zakwaterowanie płatne 80 euro tygodniowo.

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!!

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i Niemczech. Pracuj w sercu Europy!  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
55,00 zł - 56,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek wakacyjny, premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna