Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Kafelkarz/Glazurnik

Miejsce pracy: Stockholm, Szwecja

Grupa Kowalski na potrzeby projekt realizowanego na terenie Szwecji poszukuje:

Obowiązki:

  • Prace kaflarskie oraz glazurnicze wewnątrz budynków (łazienki i pomieszczenia sanitarne),
  • Prace przy układaniu płytek na elewacjach budynków.

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w układaniu płytkami na ścianach i posadzkach,
  • Własna działalność gospodarcza lub chęć jej otworzenia,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Min. 6 miesięczny kontrakt. Możliwość stałej współpracy,
  • Pierwszy przeloty do Szwecji opłacony przez firmę,
  • Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
  • Transport na miejscu opłacony przez firmę,
  • Stawka : 130 SEK/h netto,
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj