Opis stanowiska pracy

• Naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych tj. wynagrodzenia chorobowego, zasiłku, urlopu, ekwiwalentu za urlop, nadgodzin itp.
• Rozliczanie umów cywilno-prawnych.
• Sporządzaniem deklaracji ZUS i PIT, PFRON oraz sprawozdań do GUS.
• Prowadzeniem akt osobowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub średnie.
• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku minimum 2 lata.
• Dobra znajomość programu Comarch OPTIMA i PŁATNIK.

Prezentacja firmy

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu biura doradztwa podatk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja