Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • pełna obsługa kadrowa i płacowa zatrudnionych pracowników oraz zleceniobiorców,
  • sporządzanie deklaracji do PFRON, ZUS oraz do US z tyt. PIT,
  • księgowanie list płac i analiza kont księgowych związanych z płacami,
  • księgowanie faktur zakupu, rozliczeń międzyokresowych biernych,
  • uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunkowych z tytułu należności i zobowiązań,
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na wybranych kontach księgi głównej,
  • współpraca podczas raportowania miesiąca,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze księgowości/Kadr i Płac,
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • znajomość zasad i zagadnień dotyczących procesów kadrowo-płacowych,
  • sprawna obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,
  • warunek konieczny znajomość programu Płatnik i Comarch ERP Optima.
  • odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków,
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, samodzielnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole.

Prezentacja firmy

Devin Investments sp. z o.o zajmuje się wynajem i zarządzanie ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja