(K) CZYNNOŚCI POMOCNICZE W MAGAZYNIE

Biznes Partner Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner Sp. z o.o., nr rej. 491 - jest obecna na rynku polskim od 15 laT. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespól specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze oddziały zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Wrocławiu, Strykowie i Żyrardowie.

Szukamy osób do pracy w magazynie odzieżowym.

Lokalizacja: Komorniki lub Plewiska k/Poznania (bezpłatny dojazd z pętli Poznań Górczyn pod same drzwi magazynu).

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie towaru,
- kompletacja zamówień,
- praca ze skanerem,
- pakowanie.

Oferujemy:
- stawkę godzinową 13,50-15zł brutto,
- pracę w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22 lub 6-18/18-6),
- możliwość pracy w trybie stałym jak i dorywczym (np. tylko w weekendy).

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu lub o bezpośredni kontakt telefoniczny ( 502700017).

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania".

Wymagania

Oczekujemy:
- ukończonych 18 lat,
- dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym,
- zaangażowania.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta