Junior Web Support Specialist

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Zespole Wsparcia Technicznego Profitroom to świetny start do poznania technologii WWW, CMS, pisania kodu i programowania. Będziesz miał/a możliwość poznania zaawansowanych aplikacji webowych oraz nowoczesnych stron WWW :)

Lubisz rozwiązywać problemy, a pomaganie użytkownikom sprawia Ci przyjemność? Tematy technicznie traktujesz jako wyzwanie, wiesz co to CMS i znasz podstawy HTML? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Obowiązki

  • Obsługa mailowa i telefoniczna polskich i zagranicznych (w języku angielskim lub niemieckim) Klientów firmy w zakresie pomocy technicznej do stron WWW i autorskich aplikacji webowych
  • Obsługa autorskiego systemu CMS
  • Wprowadzanie modyfikacji w kodzie HTML
  • Testing i usprawnianie bieżących produktów i narzędzi

Wymagania

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Podstawowa znajomość HTML / CSS
  • Podstawowa znajomość PHP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z CMS (np. Wordpress, Joomla lub inny)
  • Mile widziane podstawy programowania
  • Mile widziane podstawy JS / jQuery
  • Umiejętność biegłego poruszania się po Internecie
OFERUJEMY
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum Poznania
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy - Mac lub Windows
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000 zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach Profitroom Academy
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Atrakcyjne spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych
  • Codziennie świeże owoce

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria