Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby, która dołączy do działu IT i będzie rozwijała oprogramowanie systemu webePartners.

Do obowiązków Junior web developera będzie należało:
- analizowanie i rozwiązywanie błędów systemowych zgłaszanych przez administratorów systemu webePartners
- analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników systemu webePartners
- rozwijanie systemów informatycznych we współpracy z affiliate managerem i account managerem wspierających cele biznesowe firmy
- współtworzenie platformy do kompleksowej obsługi programów partnerskich

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie przy tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem C# / .NET / ASP.NET MVC
- doświadczenie z MS SQL Server oraz Entity Framework
- znajomość HTML5/CSS
- znajomość JavaScript (jQuery)
- umiejętności organizacyjne, analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
- pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- znajomość MongoDB / ElasticSearch
- umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego
- motywacja do rozwoju umiejętności programistycznych
- zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów

Prezentacja firmy

WebePartners to sieć marketingu afiliacyjnego. Pomagamy sklepom online z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy