Junior Warehouse Manager

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Junior Warehouse ManagerMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Organizowanie i  koordynowanie pracy zespołu.
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy oraz motywację podległego zespołu.
  • Planowanie, organizowanie, kierowanie oraz kontrola działalności związanych z funkcjonowaniem magazynu.
  • Zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad działalnością magazynu.
  • Weryfikacja zgodności przychodzących materiałów z zamówieniami i specyfikacjami.
  • Bieżące raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej.
  • Doświadczanie w kierowaniu zespołem pracowników.
  • Komunikatywność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej.
  • Bogaty pakiet socjalny oraz szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.