Junior Traffic Specialist

ADSONICE POLAND Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Adsonice Poland jest wyłącznym reprezentantem marki Sizmek by Amazon w Polsce i wiodącym dostawcą rozwiązań adserwerowych pozwalających na emisję, monitoring i optymalizację kampanii reklamowych online.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Traffic Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie dla planowania i realizacji kampanii w internecie. Do jej zadań należeć będą:

  • implementacja i bieżąca obsługa internetowych kampanii reklamowych,
  • współpraca z kluczowymi wydawcami i agencjami z branży reklamy internetowej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z emisją i monitoringiem reklam,
  • raportowanie i prowadzenie korespondencji z klientami w języku polskim i angielskim,
  • wsparcie Account Managera w kontaktach z klientem oraz prowadzeniu szkoleń dla klientów i wydawców.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w firmie konkurującej z największymi globalnymi graczami na rynku rozwiązań adserwerowych,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze reklamy internetowej i nowych technologii,
  • rozwój w międzynarodowym środowisku w zespole doświadczonych specjalistów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia,
  • przyjazne środowisko pracy w kameralnym biurze, w rodzinnej atmosferze.

Wymagania

Jeżeli:

  • masz wyższe wykształcenie,
  • bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office (w szczególności Excel),
  • interesujesz się branżą nowych technologii i digital marketingiem,
  • cechuje Cię umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej dobrym,
  • cechuje Cię duża komunikatywność, samodzielność i dokładność,
  • a dodatkowo znasz podstawy HTML i JavaScript,

to szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

Adsonice Poland jest wyłącznym reprezentantem marki Sizmek by Amazon w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja