Junior Traffic Specialist

Grupa Sarigato

Kraków, 30-318, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją email marketingową oraz właścicielem największej w Polsce sieci reklamy wideo. Na naszych barkach wyrosła również Fundacja Sarigato - autor największej w Polsce internetowej akcji pomagania Psiakom „KarmimyPsiaki”. Zajmujemy się tylko i wyłącznie rzeczami, na których naprawdę porządnie się znamy.

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów i realizowanych kampanii i w związku z tym poszukujemy zaangażowanego Junior Traffic Specialist do naszego krakowskiego zespołu.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Testy kampanii na skrzynkach email (obsługa platform emailingowych)
  • Implementacja kampanii w Smart AdServer
  • Tworzenie kodów emisyjnych
  • Kodowanie kreacji i przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • Edycja oraz poprawa kreacji reklamowych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z implementacją kodów reklamowych
  • Kontakt techniczny z zespołem, reklamodawcami oraz wydawcami

Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Podstawowa znajomość technologii html oraz Javascript
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie reklamą online i jej aspektami technicznymi
  • Mile widziana znajomość systemów adserwerowych
  • Zaangażowanie na 110%

Gwarantujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem zdrowotnym
  • Pakiet sportowy
  • Solidne przeszkolenie
  • Otwartych na pomysły przełożonych z solidną wiedzą dot. marketingu
  • Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
  • Portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
  • Imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
  • Pracę w szybko rozwijającej się spółce
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce