Junior Trade Marketing Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, szukamy Kandydata na stanowisko:

Junior Trade Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywacja marek w wybranym kanale sprzedaży
  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie wdrażania strategii marketingowych i uzyskiwaniu celów sprzedażowych i dystrybucyjnych dla kanału Kluczowych Klientów
  • Zarządzanie działaniami merchandisingowymi, akcjami promocyjnymi, programami lojalnościowymi
  • Bieżąca współpraca z klientami kluczowymi (spotkania, negocjacje, wspólne projekty)
  • Bliska współpraca z działem marketingu w zakresie prowadzonych wspólnych akcji marketingowych i marketingu handlowego
  • Odpowiedzialność za implementację globalnej strategii marketingowej na rynku polskim
  • Zarządzanie powierzonym budżetem
  • Sporządzanie cyklicznych raportów sprzedażowych
  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem oraz rozwojem kategorii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Marketing, Zarządzanie lub Ekonomia
  • Minimum 2, 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Trade Marketingu (FMCG), również z poziomu Starszego Specjalisty / Juniora
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z kanału off-trade i / lub on-trade
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duży zakres samodzielności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.